JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN 29 NËNTORI , FIER

  • 1.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN 29 NËNTORI , FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • 1.000€

Details

  • Price: 1.000€
  • Size: 160 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 069 703 2243

Description

Jepet me qira ambient biznesi në lagjen 29 Nëntori , Fier , me një sipërfaqe prej 160,5 m² . Ambienti është i përshtatshëm për çdo llojë biznesi dhe ndodhet buzë rrugës kryesore , Posedon dokumentacion të rregullt hipotekor . Çmimi i qiras është 1000 € / muaj . Për informacione më të detajuara ose për një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ 069 703 2243 .

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-ambient-biznesi-ne-lagjen-29-nentori-fier-3/

  • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate