JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN 15 TETORI , FIER 25,000 LEK / Muaj

  • 202€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN 15 TETORI , FIER 25,000 LEK / Muaj

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • 202€

Details

  • Price: 202€
  • Size: 38 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 069 703 2243

Description

Jepet me qira ambient biznesi në lagjen 15 Tetori, Fier. Sipërfaqa e ambientit është 38.8 m² .Ndodhet buzë rrugës kryesore dhe me pamje nga rruga . Është i përshtatshëm për lloje të ndryshme biznesi. Çmimi i qiras është 25000 lekë / muaj . Për më shumë informacione na kontaktoni në numrin e telefonit 069 703 2243.

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-ambient-biznesi-ne-lagjen-15-tetori-fier/

  • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate