JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË FRESK, TIRANË 35,000 LEK / Muaj

  • 282€
, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, Albania
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË FRESK, TIRANË 35,000 LEK / Muaj

, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, Albania
  • 282€

Details

  • Price: 282€
  • Size: 150 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: +355 69 60 32 222

Description

Jepet me qira ambient biznesi në Fresk, TIranë
Ka një sipërfaqje prej 150 m² dhe është i organizuar në një dhomë të bollshme dhe një tualet.
Ambjenti është i përshtatshëm për çdo lloj biznesi si: bar-kafe, pastiçeri, fast-food, farmaci, etj.
Jepet me qira me një çmim prej 35.000 Lekë / muaj (i negociueshëm). Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 60 32 222

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-ambient-biznesi-ne-fresk-tirane/

  • Address Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate