JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË DURRËS ME PAMJE NGA DETI TEK VOLLGA

  • 2.500€
, Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
qera
, Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • 2.500€

Details

  • Price: 2.500€
  • Size: 260 m²
  • Type: Apartament
  • Status: qera

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË DURRËS ME PAMJE NGA DETI TEK VOLLGA

 

ÇMIMI:2500 EUR0/ BRUTO

SIPËRFAQJA: 260 m2

VENDNDODHJA:RRUGA TAULANTIA, VOLLGA, DURRË

 

Ambienti  ka një sipërfaqe prej 260 , organizohet nga një open space ,një tarracë buzë detit me një pamje qetësuese dhe relaksuese , një tualet.

Ambienti aktualisht është në funksion si një  nga baret më të frekuentuara të qytetit me klientelë te ngritur , në një nga zonat më të mira të vendit. Ka një arredim bashkëkohor dhe është një mundësi shumë e mire investimi.

 

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

0697032244

  • Address Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • City Durres

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta