JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË BULEVARDIN VLORË – SKELË 30000 LEKË

 • 241€
, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË BULEVARDIN VLORË – SKELË 30000 LEKË

, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • 241€

Details

 • Price: 241€
 • Size: 43 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355 69 70 66 661

Description

Jepet me qira ambjent biznesi në Bulevardin Vlorë – Skelë. Ambienti është i përshtatshëm për biznese të ndryshme. Ka një sipërfaqe prej 43 m². Dyqani është i pajisur me kondicioner, gjithashtu ka dhe një ambjent magazine. Vendodhja e tij në Bulevardin Vlorë – Skelë dhe fasada e xhamit e bën një mundësi shumë të mirë investimi. Dyqani disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Çmimi i qerasë është 30 000 lekë/muaj. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 70 66 661/ +355 69 70 66 662

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-ambient-biznesi-ne-bulevardin-vlore-skele/

 • Address Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate