JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË BULEVARDIN BAJRAM CURRI/TIRANË

 • 1.200€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË BULEVARDIN BAJRAM CURRI/TIRANË

8 Selvia / Rr. e Dibres, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 118 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355697032246

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË BULEVARDIN BAJRAM CURRI/TIRANË.

Ambienti ndodhet në një nga zonat më elitare të Tiranës dhe është i aksesueshëm me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë.

Ndodhet në katin e parë të një pallati egzistues.

Sipërfaqja e ambientit është 118m2.
Ambienti është i organizuar si openspace, sallë mbledhjesh, depo, tualet.

Jepet për zyra apo funksione të ndryshme.

Jepet me qira për : 1200 Euro/Muaj(Neto).
I negociueshëm.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697032246

 • Address Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate