JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE BLLOK

 • 2.400€
, Rruga Vaso Pasha, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE BLLOK

, Rruga Vaso Pasha, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 2.400€

Details

 • Price: 2.400€
 • Size: 220 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355672043899

Description

Ambient biznesi me qira, i cili ka një vendodhje shumë të mire në një nga zonat më elitare dhe më të preferuara të Tiranës, e cila është një zonë e qetë dhe komode për ushtrimin e biznesit. Kjo zonë ka akses me unazen e vogël dhe me unazen e madhe, afër me Bllokun, Parkun e Liqenit dhe ndodhet fare pranë institucioneve kryesore arsimore, shoqërore, tregtare, ngjitur me njërin nga kryqëzimet kryesore të Tiranës.Ndodhet në një ndërtesë banimi me cilësi të lartë të sapo ndërtuar, izolim termik dhe akustik, tre ashensorë dhe një sistem kamerash sigurie.Ambient modern i përshtatshëm për zyre me sipërfaqe 220 m2, në katin e shtatë me orientimin perendim dhe me pamje shume te mire te zones. Përbëhet nga një hapësirë e madhe e hapur, dy zyra të ndara, një kuzhinë e mobiluar e veçantë, dhoma e shërbimeve dhe dy banja cilësore. Ka një sistem të instaluar ngrohje dhe ftohjeje dhe është i shtruar me parket.Cmimi është bruto.Mundësi parkimi poshtë godinës me pagesë shtesë.

Kontakt: +355672043899

Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/zyra-ambjente…-prane-bllokut

 • Address Rruga Vaso Pasha, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93