JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË ASTIR , PRANË KFC

 • 1.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Unaza e Madhe, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
qera
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Unaza e Madhe, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 180 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: Lokal bar-kafe
 • Status: qera
 • Kati: 1

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË ASTIR , PRANË KFC

 

ÇMIMI: 1000 euro/muaj
SIPËRFAQJA E AMBIENTIT +VERANDËS: 180 m2
VENDNDODHJA: Astir

Ambienti ka një sipërfaqe prej 180 m2 dhe organizohet nga një open space ,1 tualet dhe një verandë. Ambienti ështe lehtësisht I aksesueshëm pasi ndodhet në anë të rrugës në një zonë mjaft të populluar. I përshtatshëm per biznese të ndryshme si : bar-restorant, fast food, kreperi etj. Prej vitesh ka funksionuar si lokal dhe klientela është e ngritur ndër vite gjë që e ben akoma dhe më të favorshëm si biznes. Disponon mobilim por lë mundesi dhe per rinovim të lokalit arredim të ri.

 

Për më shumë detaje mund të kontaktoni:
0688000969

 • Address Astir, Unaza e Madhe, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta