Jepet me qira ambient biznesi me sipërfaqe 200 m² tek Bulevardi Gjergj Fishta, Tiranë.

  • 1.500€
,

Details

  • Price: 1.500€
  • Size: 200 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera

Description

Jepet me qira ambient biznesi me sipërfaqe 200 m² tek Bulevardi Gjergj Fishta, Tiranë.
Ndodhet anës rrugës kryesore dhe është i përshtatshëm për bar/restorant
Ambienti organizohet në 3 dhoma
Hapësirë për oxhak, aspirim, magazinë
2 Tualete
Punimi prej guri e bën shumë të vecantë këtë ambient.

Për më shumë informacione na kontaktoni:
☎ +355686032320

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Ish Ekspozita

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Ish Ekspozita
  • DES Ish Ekspozita