JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, KOMUNA E PARISIT,TIRANË

 • 300€
, Rruga Bill Klinton, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
, Rruga Bill Klinton, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 25 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692048884

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, KOMUNA E PARISIT,TIRANË

 

Çmimi: 300 euro /muaj ( neto)
Sipërfaqja: 25 m²
Vendndodhja: Komuna Parisit , Rruga Bill Klinton

 

Ambienti ndodhet në katin përdhe të një pallati të ri, i cili ndodhet në rrugë kryesore dhe është lehtësisht i aksesueshëm.
Organizimi i tij konsiston në një hapsirë boshe + 1 tualet. Ka një sipërfaqe prej 25 m2 .
Një mundësi shumë e mirë për të zhvilluar biznesin , pasi vendndodhja e tij është avantazh kryesor që krijon klientel të gjerë për biznese , si: farmaci, butik, parukeri, , shërbim dentar , zyrë etj

 

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!
0692048884

 • Address Rruga Bill Klinton, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta