JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, KOMBINAT, TIRANË

 • 1.900€
6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
qera
6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • 1.900€

Details

 • Price: 1.900€
 • Size: 750 m²
 • Room: 1
 • Type: ambjent biznesi, Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355697032244

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, KOMBINAT, TIRANË

Çmimi: 1900 Euro/Muaj
Vendndodhje: Kombinat, Tiranë
Sipërfaqe: 750 m2

Ambienti ndodhet në sheshin qendror të zonës së Kombinatit, pranë bashkisë dhe ka një sipërfaqe prej 750 m2.

Organizmi konsiston në një hapësirë të madhe, Open Space me një kollon në mes dhe mund të përshtatet dhe në dy ambiente .

Ambienti ka një lartësi të konsiderueshme dhe është i përshtatshëm për çdo lloj biznesi, si: Fasoneri, Sallë eventesh, palestër etj.

ID:12835

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!

Kontakt:
+355 69 703 2244

 • Address Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta