JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI DYKATESH NE LAGJEN “ZHUPAN” FIER.

 • 40.000€
, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI DYKATESH NE LAGJEN “ZHUPAN” FIER.

, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • 40.000€

Details

 • Price: 40.000€
 • Size: 153 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692045103

Description

Jepet me qira ambient biznesi në lagjen “Zhupan” Fier.

Prona ka një sipërfaqe të konsiderueshme dhe të shfrytëzueshme prej 153m², prej të cilave si ndertesë është 65m² kati i parë dhe 72.9m² kati i dytë.

Organizohet në dy kate ,me dy ambiente te bollshëm, dy tualete.
Është i përshtatshëm për cdo lloj biznesi.
Aktualisht është i mobiluar dhe i arreduar kopësht për fëmijë, i kompletuar me të gjitha paisjet për ta shfrytëzuar këtë biznes.

Jepet me qira me cmimin: 40.000 lek/muaj (I negociueshëm).

ID e pronës: 11916

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355692045103

 • Address Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate