JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI DYKATËSH NË “LAGJEN KRYENGRITJA” FIER.

 • 60.000€
, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI DYKATËSH NË “LAGJEN KRYENGRITJA” FIER.

, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 400 m²
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692045103

Features

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI DYKATËSH NË “LAGJEN KRYENGRITJA” FIER.

Ambienti ndodhet në lagjen “kryengritja” pranë kolaudimit të automieteve në Fier.

Prona është dykatëshe me sipërfaqe totale 400m², kati i parë mund të shfrytëzohet si servis makinash ose magazinë, kati i dytë është i arreduar në mënyrë tillë për ta shfrytëzuar si lokal.

Ambienti mund të jepet me qira edhe vec e vec, 30.000 lek kati i pare dhe 30.000 lek kati i dytë, të dyja katet bashkë 60.000 lek/total (i negociueshëm)

ID e pronës: 11910

Për më shumë informacione ose nje vizitë në pronë na kontaktoni: +355692045103

 • Address Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate