JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI ,  BULEVARD DURRËS

  • 32.000€
, Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
qera
, Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • 32.000€

Details

  • Price: 32.000€
  • Size: 36 m²
  • Type: dyqan
  • Status: qera

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI ,  BULEVARD DURRËS

Çmimi: 32000 lekë/muaji

 

Sipërfaqja: 35.5 m ²

 

Vendndodhja:  Bulevardi Durrës

 

Ambienti ndodhet në një zone mjaft të populluar të Durrsit . Ndodhet në katin e pare të ndërtesës, ka një ndricim të mire natyror dhe një hapësirë të bollshme.

Ambienti është I përshtatshëm për biznese të ndryshme si : parukeri , estetikë, dyqan , zyrë , klinikë dentare etj

 

Për një informacion më të detajuar kontaktoni:
069 70 32 244

 

  • Address Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta