JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI 78m² NË LAGJEN “11 JANARI” FIER.

 • 38.000€
, LAGJEN “11 Janari
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI 78m² NË LAGJEN “11 JANARI” FIER.

, LAGJEN “11 Janari
 • 38.000€

Details

 • Price: 38.000€
 • Size: 78 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355 69 20 45 103

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN “11 Janari” FIER.

Ambienti ka një sipërfaqje prej 78m² dhe është i organizuar në një ambient të bollshëm dhe një tualet.

Prona është e përshtatshme për biznese të ndryshme.

Ka lokacion të favorshëm pasi ndodhet në qëndër të qytetit, përgjatë rrugës kryesore.

Jepet me qira me një çmim prej 38.000Lek/total (i negociueshëm).

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 20 45 103.

 • Address LAGJEN “11 Janari
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate