SHITEN 2  AMBIENTE KOMERCIALE TEK PAZARI I RI , PRANË QENDRËS SË TIRANËS

 • 138.000€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Hoxha Tahsim, Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
shitje
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Hoxha Tahsim, Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • 138.000€

Details

 • Price: 138.000€
 • Size: 35 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0697032241

Description

SHITEN 2  AMBIENTE KOMERCIALE TEK PAZARI I RI , PRANË QENDRËS SË TIRANËS

 

 

Çmimi: 4000 euro / m²
Sipërfaqja: 34.5 m²
Vendndodhja: Rruga Hoxha Tahsim

 

Ambientet ndodhen në rrugë kryesore dhe janë shumë të aksesueshme.
Organizimi i tyre konsiston në një hapsirë boshe + 1 tualet dhe janë me fasadë xhami .
Një mundësi shumë e mirë për të zhvilluar biznesin , pasi vendndodhja e tyre është avantazh kryesor që krijon klientel të gjerë për biznese , si: farmaci, butik, estetikë, zyrë kontabiliteti , laborator  etj

 

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!

+355 69 703 2241

 

 

 • Address Hoxha Tahsim, Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta