JEPET ME QIRA AMBIENT 46M2 TEK SELVIA

 • 500€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT 46M2 TEK SELVIA

8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 46 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355 69 408 3999

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK SELVIA, TIRANË.

Ambienti ndodhet në një nga zonat më të mira në qytet me akses të favorshëm.

Prona ndodhet në katin 0 dhe ka një sipërfaqe prej 64m2.

Organizimi është 1 ambient 1 tualet dhe 1 ballkon.

Jepet me qira 500 euro/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në:+355 69 408 3999

 • Address Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate