JEPET ME QIRA AMBIENT 2+1 BANIMI, I NJË VILE NË LAGJEN 15 TETORI, FIER

 • 200€
,
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT 2+1 BANIMI, I NJË VILE NË LAGJEN 15 TETORI, FIER

,
 • 200€

Details

 • Price: 200€
 • Size: 213 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355697032247

Description

Jepet me qira ambient 2+1 banimi, kati 2-të i një vile në lagjen 15 Tetori , Fier . Shtëpia është 113 m² e organizuar në 3 dhoma + 1 banjo dhe një ballkon, ndodhet në një zonë të qetë me gjelbërim dhe ajër të pastër. . Është e mobiluar me të gjitha kushtet e nevojshme. Çmimi total ështe 200 € / Muaj i negocjueshem. Për më shumë informacione ose një vizitë na kontaktoni  069 703 2247

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-ambient-21-banimi-i-nje-vile-ne-lagjen-15-tetori-fier/

Address

 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate