Jepet me qira 4580m2 toke arë në fshatin Rrakull të Kavajës.

  • 70€
,

Details

  • Price: 70€
  • Size: 4580 m²
  • Type: toke
  • Status: qera

Description

Jepet me qira 4580m2 toke arë në fshatin Rrakull të Kavajës. Ndodhet afërsisht 1km larg autostradës dhe 1 km larg detit. Ka formë të rregullt drejtëkëndore dhe është e përshtatshme për aktivitet bujqesor, blegtoral apo infrastrukturë turistike.
Jepet për afatin deri në 9 vjet. Qiraja 70 euro/muaj. Të interesuarit të telefonojnë:
+355 684035476

Address

  • City Kavaje

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DesRealEstate
  • DesRealEstate