JEPET ME QIRA 2+1+2 TEK KOPSHTI BOTANIK ! Billion414

 • 550€
, Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA 2+1+2 TEK KOPSHTI BOTANIK ! Billion414

, Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tek Botaniku. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, 1 sallon , kuzhina dhe 2 tualete. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te miradministruar , me pamje nga liqeni. Apartamenti ka nje mobilim modern dhe shume komod. Per me shum detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni

 • Address Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate