JEPET ME QIRA 2+1+2 TE FIORE DI BOSCO! 700 € /Muaj

 • 700€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Fiori di Bosco, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
qera
9 Don Bosko / Jordan Misja, Fiori di Bosco, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 94 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0686039100

Description

Japim me qira aprtament 2+1+2 ne Don Bosco ne nje nga komplekset me te reja dhe me te mira ne Tirane sic eshte Fiori di Bosco.
Apartamenti ka siperfaqe 94 m2 dhe organizohet ne nje sallon te madh,
dy dhoma gjumi,dy tualete dhe nje ballkon.
Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha kushtet optimale per nje jetese sa me komode.
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me nje mobilim bashkekohor.

Per me shume informacion nje vizite ne prone ju lutemi te na kontaktoni!

ID e Pronës : IRG92555
 • Address Fiori di Bosco, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact