JEPET ME QIRA 2+1 NË RRUGËN “SAMI FRASHËRI”, BLLOK.

 • 400€
5 Blloku, Rruga Sami Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA 2+1 NË RRUGËN “SAMI FRASHËRI”, BLLOK.

5 Blloku, Rruga Sami Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 82 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355696032222

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN “SAMI FRASHËRI”, TIRANË.
Apartamenti ndodhet në katin e 3-të banim.
Prona është e organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 kuzhinë + sallon, 1 dhomë garderobe, 1 tualet dhe 2 ballkone.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 82 m2.
Çmimi për qira është 400 euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355696032222

 • Address Rruga Sami Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate