Jepet me Qera

 • 800€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1060, Shqipëria
qera
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1060, Shqipëria
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355682007511

Description

epet me Qera Apartament 2+1+ Verande ne Katin e fundit ne nje pallat te mire administruar me ashensor.
Organizimi sallon dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi,2 tualete,2 ballkon. Apartamenti ka pamje te lire . Preferohen familje e huaj dhe pa kafshe shtepiake.
Per nej vizite ne prone dhe me shume info kontaktoni

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1060, Shqipëria
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Alpha_Real_Estate_A2

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Alpha_Real_Estate_A2
 • Alpha_Real_Estate_A2