JEPET ME QERA ZYRE TEK KOMUNA PARISIT 66m2,

 • 800€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna parisit
qera

JEPET ME QERA ZYRE TEK KOMUNA PARISIT 66m2,

5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna parisit
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 66 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Jepet me qera tek Komuna Parisit ZYRE luksoye ne katin e fundit te nje pallati te ri me nje siperfaqe 66m2. Ambjenti eshte i mobiluar ne nje ambjent per zyre, nje tualet dhe nje aneks guzhine ne sherbim te zyres. Mobilimi eshte shume luksoz me materjale te kushtushme, ideale per sherbime e pritje serioze, per pune te qete dhe intimitete profesionale.
JEPET ME QERA VETEM PER 800 EURO NE MUAJ.

 • Address Komuna parisit
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare