JEPET ME QERA ZYRE NE BLLOK

  • 1.100€
, Bllok

Details

  • Price: 1.100€
  • Size: 95 m²
  • Type: zyre
  • Status: qera
  • Kati: 2
  • Mob / Tel: 0692033400

Description

Jepet me qera zyre 95m2 ne nje prej zonave me te kerkuara te Tiranes, ne zonen e Bllokut.

Zyra ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ne zemer te Bllokut.

Ambjenti eshte i arreduar dhe funksionale. Zona ne te cilen ndodhet ofron gjithe facilitetet e nevojshme.

Per me shume informacion ose vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033400

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate