JEPET ME QERA VILE PRANË TEG!

 • 2.500€
, Mjullbathore, pranë TEG
qera

JEPET ME QERA VILE PRANË TEG!

, Mjullbathore, pranë TEG
 • 2.500€

Details

 • Price: 2.500€
 • Size: 500 m²
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692033500

Features

Description

Jepet me qera vile e pamobiluar në Mjullbathore, pranë TEG! Vila është e organizuar në 3(tre) kate, në  6(gjashtë) dhoma gjumi me tualete të brendshëm secila si edhe me tualete ditë, 2(dy) sallone pritje/ndenje, 2(dy) ambiente gatimi  në katet  -1(një) dhe 0 (zero), 2(dy) veranda në katet 0(zero) dhe 1(një).  Vila është ndërtuar në një territor me sipërfaqe të jashtme 600mdhe ka sipërfaqe totale  ndërtimi 500m2, termoizolim të jashtëm sistem kapot, sistem ngrohje-ftohje chiller, sistem ujitje të komanduar, sistem kamerash vëzhgimi, instalime elektrike cilësore. Është investuar gjithashtu për një pus me thellësi H=183m, 1(një) oxhak funksional me dru, 4(katër) panele diellore, si edhe  punime të tjera të brendshme dhe të jashtme  me materialet e fjalës së fundit në tregun aktual. Vila jepet me qera ditore për evente të ndryshme si edhe me qera afatgjatë.

Për një vizitë në pronë apo prona të ngjashme kontaktoni 0692033500.

 • Address Mjullbathore, pranë TEG
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate