JEPET ME QERA VILE LUKSOZE NE FARKE

  • 1.500€
, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera

JEPET ME QERA VILE LUKSOZE NE FARKE

, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
  • 1.500€

Details

  • Price: 1.500€
  • Bathrooms: 3
  • Type: Vile
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0692099400

Description

Jepet me qera vile luksoze ne Farke. Nje vend i mrekullushem dhe relaksues.

Organizohet ne 1 holl te madhe, kuzhine, 5 dhoma gjumi, 3 tualete dhe nje oborr i gjelberuar.

Zona ku ndodhet eshte nje nga vendet me te mira dhe  te ofron nje pamje mahnitese dhe qetesuese.

Vila brenda eshte e  kuruar me detaje dhe me nje mobilim perfekt. Vila ka siguri maksimale pasi gjate ndertimit te saje jane ndjekur te gjitha rregullat e ndertimit me inxhinjere te licensuar.

Per vizite ne kte prone ose ne prona te tjera kontaktonin ne numrin 0692099400

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate