JEPET ME QERA VILE LUKSOZE NE FARKE

 • 1.500€
, Farkë
qera

JEPET ME QERA VILE LUKSOZE NE FARKE

, Farkë
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 150 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692099400

Description

Jepet me qera vile luksoze ne Farke. Nje vend i mrekullushem dhe relaksues.

Organizihet ne 1 sallon te madhe, 1 kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje oborr i gjelberuar. Zona ku ndodhet eshte nje nga vendet me te mira dhe  te ofron nje pamje mahnitese dhe qetesuese. Vila brenda eshte e kuruar me detaje dhe me nje mobilim perfekt.

Vila ka siguri maksimale pasi gjate ndertimit te saje jane ndjekur te gjitha rregullat e ndertimit me inxhinjere te licensuar.

Per vizite ne kte prone ose ne prona te tjera kontaktonin ne numrin 0692099400

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate