JEPET ME QERA VILE LUKSOZE NE FARKE

 • 3.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë
qera

JEPET ME QERA VILE LUKSOZE NE FARKE

2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë
 • 3.000€

Details

 • Price: 3.000€
 • Size: 150 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692099400

Description

Jepet me qera vile luksoze ne Farke. Nje vend i mrekullushem dhe relaksues.

Organizohet ne 1 holl te madhe, kuzhine, 4 dhoma gjumi, 4 tualete dhe nje oborr i gjelberuar.

Zona ku ndodhet eshte nje nga vendet me te mira dhe te ofron nje pamje mahnitese dhe qetesuese.

Vila brenda eshte e  kuruar me detaje dhe me nje mobilim perfekt. Vila ka siguri maksimale pasi gjate ndertimit te saje jane ndjekur te gjitha rregullat e ndertimit me inxhinjere te licensuar.

Per vizite ne kte prone ose ne prona te tjera kontaktoni ne numrin 0692099400.

 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate