Jepet me qera Vile 4 kateshe tek Vilat Gjermane

 • 1.800€
, Tek Vilat Gjermane
qera

Jepet me qera Vile 4 kateshe tek Vilat Gjermane

, Tek Vilat Gjermane
 • 1.800€

Details

 • Price: 1.800€
 • Size: 540 m²
 • Rooms: 8
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qera Vile 4 kateshe tek Vilat Gjermane.Vila eshte 540 m2.

Organizohet ne 4 kate , oborr,parkim dhe totalisht e mobiluar.

Zona ku ndodhet eshte nje zone e qete dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme.

Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Kontaktoni ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

 • Address Tek Vilat Gjermane
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate