JEPET ME QERA VILE 4 KATESHE PER ZYRA NE ZONEN E SELVIS TIRANE

 • 2.500€
, Selvia, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
qera
, Selvia, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 2.500€

Details

 • Price: 2.500€
 • Size: 600 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: shtepi
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692121277

Description

Jepen me qera te 4 katet e viles, ku secili kate ka nje siperfaqe prej 150 m2.
Totali i te 4 kateve shkon 600 m2.
Kati i pare perbehet nga 4 dhoma, nje sonxhorno dhe 2 tualete.
Kati i dyte perbehet po nga 5 dhoma, nje kuzhine dhe 2 tualet.
Kati i trete perbehet nga 5 dhoma , kuzhine, sonxhorno.
Kati i katert perbehet nga 3 dhoma 1 tualet dhe nje verande e madhe fantastike prej 40 m2
Kjo vile mund te shfrytezohet si zyra, shoqata etj.

+355692121277

 • Address Selvia, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Blerim Fetau

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Blerim Fetau
 • Blerim Fetau