JEPET ME QERA VILE 3 KATESHE PER BIZNES ( KOPESHT) NE FUND TE KOMUNES SE PARISIT

 • 1.500€
Komuna e Parisit
qera

JEPET ME QERA VILE 3 KATESHE PER BIZNES ( KOPESHT) NE FUND TE KOMUNES SE PARISIT

Komuna e Parisit
 • 1.500€

Details

 • Property ID: 10220
 • Price: 1.500€
 • Property Size: 420 m²
 • Rooms: 9
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Vile
 • Property Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Jepet me qera vile 3-kateshe ne fund te Komunes se Parisit, afer unazes se re.

Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 420m2 e cila perbehet nga 9 dhoma ku dy prej te cilave jane salla te medhaja me shume drite.

Ka tualete ne cdo kat dhe ne katin e dyte tualeti eshte i ndare ne 3 wc te vogla.

Ka nje oborr qe mund te perdoret per parkim ose kend lojrash per femije .

Orientimi nga lindja Vila mund te perdoret per  kopesht  femijesh ose per cdo  biznes  tjeter.

Qiradhenesi ne cmimin e qerase merr persiper te paguaj dhe taksen e tatimit mbi qerane .
Jepet me qera 1.500 euro ne muaj    

LLOJI I PRONES  Vile per  Biznes

SIPERFAQJA  420 m2

ZONA: Komuna e Parisit afer autostrades

QYTETI:  Tirane

Cel. : 00355 684044520
Per me shume informacione klikoni linkun: https://www.merlinimobiliare.com

 • Address Komuna e Parisit
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare