Jepet Me Qera Vilë 3 Katëshe, Fresku, Tiranë. 900 € /Muaj ID: OPP+21805

 • 900€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera

Jepet Me Qera Vilë 3 Katëshe, Fresku, Tiranë. 900 € /Muaj ID: OPP+21805

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 900€

Details

 • Price: 900€
 • Size: 250 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0693489771

Description

Jepet me qera Vilë 3 katëshe, Fresku, Rruga e Dajtit.
Vilë 3 katëshe 20 metra afër Restorant Freskut, në rrugën e Dajtit, pranë Ana market në krah të Tony Autoservis .
• Jepet me qera për veprimtari të ndryshme biznesi si klinikë dentare, zyra, kopësht, mobileri etj.
• Vila ka strukturë 3 katshe dhe disponon shkallë të jashtme për secilin kat (hyrje e dedikuar).
Organizimi:
• Kati 1 – Disponon sipërfaqe 93 m2 dhe përbëhet nga 1 ambient ndenjie dhe gatimi + 1 tualet.
• Kati 2 – Disponon sipërfaqe 117 m2 dhe përbëhet nga 1 ambient ndenjie dhe gatimi +1 dhomë gjumi 1 tualet + 1 ballkon.
• Kati 3 – Disponon sipërfaqe 64 m2 dhe përbëhet ngan 2 dhoma gjumi + 1 tualet + 1 ballkon.
• E mobiluar.
• Disponon verandë.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për ta vizituar na kontaktoni !

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +