JEPET ME QERA VILE 2 KATESHE NE SAUK 235 M2 NDERTIM.

 • 1.000€
2 Qyteti Studenti / Sauk, Sauk

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 235 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

JEPET ME QERA VILE 2 kateshe ne Sauk afer varrezave te deshmorve. Kati i pare eshte i perbere nga nje guzhinë, dy dhoma gjumi, tualet dhe nje verand. Kati dyte eshte i perbere nga dy dhoma gjumi salle e madhe+ guzhin veças + verand. Bahçe e mirbajtur,
plus nje magazin dhe një tualet me hyrje nga jasht. Vila ka nje siperfaqe ndertimi 235m2 dhe 400 m2 truall.. Vila ka edhe 3 vende parkimi per makina.
JEPET ME QERA 1.000€/muaj.

 • Address Sauk
 • City Tirane
 • Area 2 Qyteti Studenti / Sauk

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare