Jepet me qera Vile 2 kateshe ne Rrugen Nikolla Filja

 • 700€
, Rruga Nikollë Filja
qera

Jepet me qera Vile 2 kateshe ne Rrugen Nikolla Filja

, Rruga Nikollë Filja
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 178 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qera Vile 2 kateshe ne Rrugen Nikolla Filja.
Vila ka nje siperfaqe totale prej 178m2 dhe 60m2 verande.
Organizohet ne 1 sallon te madh me oxhak funksional, 1 kuzhine, 1 ambjent gatimi me vehte me zgare gatimi,3 dhoma gjumi 2 prej te cilave me ballkon,2 tualete.

Vila eshte e mobiluar ne menyre bashkekohore.
Oborri i viles pervec rekreacionit dhe gjelberimit te jashtem disponon dhe post parkimi.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Ne cmim nuk perfshihet tatim burimi.
Per nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

 • Address Rruga Nikollë Filja
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate