Jepet me qera Vila.

 • 1.500€
Mihal Grameno, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Jepet me qera Vila.

Mihal Grameno, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.500€

Details

 • Property ID: 47554
 • Price: 1.500€
 • Property Size: 900 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Vile
 • Property Status: qera
 • Mob / Tel: 0692862514

Description

Jepet me qera vile 4 kateshe, e rinovuar sipas standarteve europiane.
Pamje e mrekullueshme e Tiranes, ajer i paster dhe vend i qete.
E banuar nga shtetas te huaj.
Kati perdhes bodrum & garazh, 3 kate me siperfaqe banimi 300 m², tarrace 70 m² dhe 40 m² ballkon + 20 m² verande.
E organizuar ne 4 dhoma gjumi, kuzhine gatimi, studio,3 banjo, 2 sallone pritje, kopesht, bace me peme frutore, oborri me lule dhe plot gjelberim
Aneksi i kompletuar me te gjitha paisjet elektrike.
Gjenerator silencioz, uje me depozita 3000 litra dhe depo.
Adesa: Ne rrugen “Mihal Grameno”, siper ish Tregut Elektrik, drejtimi i Depos se Ujit.
Siperfaqja totale 900 M2.
Cmimi 1.500 euro ne muaj.

 • Address Mihal Grameno, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Compare listings

Compare
firstinvestalbania
 • firstinvestalbania