JEPET ME QERA VILA 3-KATESHE TEK Rr. FUAT TOPTANI

 • 1.000€
, Rruga Fuat Toptani
qera

JEPET ME QERA VILA 3-KATESHE TEK Rr. FUAT TOPTANI

, Rruga Fuat Toptani
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 450 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692070788

Features

Description

Jepet me Qera vila 3-kateshe tek Rr. Fuat Toptani. Vila ka siperfaqe totale 450m2.

Organizohet ne katin o me 2 postacione parkimi, ne katin e 1 sallon ndenjie, ambient gatimi te vecuar dhe 1 tualet.

Kati i 2 dhe i 3 eshte i organizuar me 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Vila ka punime cilesore dhe ka mobilim bashkekohor. Jepet me qera ne gjendjen qe eshte.

Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692070788.

 • Address Rruga Fuat Toptani
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate