JEPET ME QERA VILA 3-KATESHE NE SELITE

 • 1.200€
, Selite
qera

JEPET ME QERA VILA 3-KATESHE NE SELITE

, Selite
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692072227

Features

Description

Jepet me Qera vila 3-kateshe + papafingo ne Selite te Vogel. Vila ka siperfaqe totale 110m2 dhe organizohet ne katin 0 me nje ambient biznesi + post parkimi.

Ne katin e pare organizohet me sallon ndenjie + ambient gatimi me vete, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.

Ne katin e 2 organizohet me sallon te madh ndenjie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe 1 verand.

Vila ka dhe 1 papafingo ne katin e 3 te shtruar me parket dhe me nje oxhak. Eshte totalisht e rikonstruktuar me punime cilesore dhe eshte e shfrytezuar per banim ose per biznese.

Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692072227.

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate