JEPET ME QERA TRUALL DHE KAPANON NE KOMBINAT

  • 1.850€
, Kombinat
qera

JEPET ME QERA TRUALL DHE KAPANON NE KOMBINAT

, Kombinat
  • 1.850€

Details

  • Price: 1.850€
  • Size: 1850 m²
  • Type: truall
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0692033400

Description

Jepet me qera 1850m2 truall dhe 640m2 kapanon ne zonen e kombinatit.

Pozicioni ne te cilin ndodhet prona  ofron te gjitha facilitetet per te zhvilluar  aktivitete te ndryshme biznesi.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone telefononi ne numrin 0692033400.

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate