JEPET ME QERA TE STADIUMI DINAMO…. APARTAMENT 1+1 ..!!

 • 350€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo
qera
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692033335

Description

Jepet me qera apartament 1+1 me verande te madhe ne katin e 2… i mobiluar…!!
Apartamenti ndodhet te stadiumi Dinamo, dhe nje pozicion shume te mire ne nje pallat ekzistues …!!
Apartamenti organizohet nga kuzhina + sallon, dhome gjumi, tualet.
JEPET ME QERA PER NJE CMIM 350 EURO NE MUAJ…!!
Nxitoni ta beni tuajen kete apartament..!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
REAL ESTATE REGER

 • Address Stadiumi Dinamo
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger