JEPET ME QERA TE BRRYLI…. APARTAMENT 2+1 ..!!

 • 400€
3 Ministria e jashtme / Brryli, te Brryli
qera
3 Ministria e jashtme / Brryli, te Brryli
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3

Description

Jepet me qera apartament me siperfaqe 100 m2, ndodhet ne katin e 3 te pallatit 7 katesh, me ashensor.
Pallati dhe apartamenti eshte i restauruar, i arreduar dhe i lyer prej pak kohe, me izolim termik. Ne katin e nendheshem te pallatit ekziston supermarketi dhe ne krahe te tij parkim privat dhe i lire. Pamje te lire vizive dhe panoramike nga krahu i lanes. Apartamenti organizohet nga sallon+kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.
Apartamenti ka dyer dhe dritare te reja pvc-je me izolim termik dhe akustik, 3 kondicionere, 2 televizore dhe i arreduar.
JEPET ME QERA PER NJE CMIM 400 EURO NE MUAJ I PADISKUTUESHEM…!!
MINIMUMI I KONTRATES 1 VIT…!!
GARANCI 1500 EURO..!!
Nxitoni ta beni tuajen kete apartament..!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
REAL ESTATE REGER

 • Address te Brryli
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger