JEPET ME QERA TE 21 DJETORI….GARZONIERE ..!!

 • 350€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 40 m²
 • Type: garsonier
 • Status: qera
 • Kati: 4

Description

Jepet me qera gasorniere ne katin e 4, ne 21-sh.

Apartamenti eshte  i mobiluar, dhe i pershtatshem per 2 persona. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire dhe kyce te Tiranes.

Cmimi:

350 EURO ne muaj

I diskutueshem

Te dhena mbi apartamentin:

-Siperfaqja e apartamentit: 40 m²

-Kati i 4 banim

Per nje vizite ne prone apo per me teper informacion kontaktoni ne numrin: 0694273672 ose 0692033335.

www.pronareger.com

REAL ESTATE REGER

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger