Jepet me qera Super Penthouse 360 m2 Tek Stadiumi Dinamo

 • 2.000€
, Stadiumi Dinamo
qera

Jepet me qera Super Penthouse 360 m2 Tek Stadiumi Dinamo

, Stadiumi Dinamo
 • 2.000€

Details

 • Price: 2.000€
 • Size: 360 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 4
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qera Super Penthouse Tek Stadiumi Dinamo.
Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri te mireadministruar, me ashensor.
Ambjenti ka hyrje te personalizuar dhe ka nje siperfaqe totale 360m2.
Organizohet ne 1 dhome ndenje me oxhak funksional ,1 Kuzhine te vecuar, 4 dhoma gjumi, 4 tualete, 4 ballkone.
Apartamenti ka nje investim ekstra si: sistem kapot, dritare dopioxham, sistem kaldaje te instaluar, parket druri, tenda dru etj.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0692033500.

 • Address Stadiumi Dinamo
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate