JEPET ME QERA SUPER APARTAMENTI 2+1 TEK Rr. KOSOVAREVE

 • 600€
, Rruga e Kosovareve
qera

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENTI 2+1 TEK Rr. KOSOVAREVE

, Rruga e Kosovareve
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 112 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me Qera Super Apartamenti 2+1 tek Rr. Kosovareve.

Apartamenti ka siperfaqe totale 112m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri 10-katesh.

Organizohet me sallon ndenjie+kuzhine, 2 dhoma te gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar me mobilim bashkekohor dhe eshte i pabanuar me pare.

Ka orientim jug-lindje dhe ndodhet ne zonen me te kerkuar dhe me te qete per te banuar pasi te mundeson te gjitha facilitetet e nevojshme.

Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

 • Address Rruga e Kosovareve
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate