JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT + GARAZHD NE NJE NDER KOMPLEKSET ME LUKSOZE NE TEG.

 • 1.600€
, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT + GARAZHD NE NJE NDER KOMPLEKSET ME LUKSOZE NE TEG.

, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.600€

Details

 • Price: 1.600€
 • Size: 140 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT + GARAZHD NE NJE NDER KOMPLEKSET ME LUKSOZE NE TEG.

Super apartamenti ka nje siperfaqe 140m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi njera prej tyre me vask graniti ne dhome+ 1 banjo dhe nje sallon i madh. Siguria dhe qetesia brenda kompleksit kombinuar me hapesirat e bollshme dhe komfortin japin kenaqesine dhe nje jetese luksoze.

Per nje vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500

 • Address Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate