JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 3+1+2+VERANDE NE MYSLYM SHYRI

 • 1.500€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 3+1+2+VERANDE NE MYSLYM SHYRI

7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 300 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 12
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 3+1+2+VERANDE NE MYSLYM SHYRI

Jeni duke kerkuar nje apartament i cili tju ofroj privatesi si te jetoni ne nje vile!!

Jepet me qera super Apartament 3+1+2+verande ne Myslym Shyri.Ka nje pamje te lire ndodhet ne katin e 12-te te nje pallati te ri dhe te miradministruar i paisur me ashensore,ka nje siperfaqe totale rreth 300 m2. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes te  ofron te gjitha mundesite dhe te gjitha facilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte , linje urbani etj per nje jete sa me te qete dhe komode. Organizohet ne nje strukture perfekte: 1 sallon ndenje super te madh si dhe ambienti i gatimit dhe i ngrenies, 3 dhoma gjumi me kubature te rregullt, 2 tualete dhe 1 verand shum te madhe . Apartamenti eshte restauruar dhe rinovuar totalisht. Ka nje orientim jug-lindje gje qe ben te mundur ndricimin dhe ngrohtesine gjate gjithe dites. 

Per nje vizit ne kete prone kontakto tani  0692033500

 • Address Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate