JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1+DEPO TEK MINISTRIA E JASHTME

 • 300€
, Rruga Tefta Tashko Koco
qera

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1+DEPO TEK MINISTRIA E JASHTME

, Rruga Tefta Tashko Koco
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692047772

Description

Jepet me qera apartamenti 2+1+depo tek Ministrija e Jashtme, Rruga Tefta Tashko Koco.

Apartamenti eshte 85m2 dhe ndodhet ne katin e 1 te nje pallati egzistues.

Eshte i organizuar me dhome ndenjie+kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, depo dhe ballkon.

Orientimi i apartamentit eshte Lindje.

Ndodhet ne nje zone shume te mire ku te ofrohen facilitetet e nevojshme.

Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692070788

 • Address Rruga Tefta Tashko Koco
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate