JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE MYSLYM SHYRI

 • 700€
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE MYSLYM SHYRI

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 700€

Details

 • Property ID: 33641
 • Price: 700€
 • Property Size: 140 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE MYSLYM SHYRI

Jepet me qera super apartament luksoz i tipologjisë 2+1+2 ne Myslym Shyri. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 140m2 dhe ndodhet në katin e 5 te një pallat të ri me ashensor dhe te mireadministruar,mundesi parkimi. Apartamentit është teper modern dhe ofron kushtet maksimale ku organizohet: ne nje sallonit të madh , kuzhinë te vecuar, 2 dhoma gjumit, 2 tualete dhe dhe 2 ballkon . Apartamenti ndodhet në një nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe shumë të favorshëm për lehtësine e aksesit të faciliteteve të ndryshme.

 • Address Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate
 • 00355696484888

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate