JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1+2 I MOBILUAR NE KOMUNE TE PARISIT

 • 450€
, Komuna e Parisit
qera

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1+2 I MOBILUAR NE KOMUNE TE PARISIT

, Komuna e Parisit
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qera super apartament 2+1+2, ne Komune te Parisit.
Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem se bashku me kuzhinen,2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallat te ri me ashensor.
Zona ofron te gjitha facilitetet pasi eshte nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes ne nje vizit ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…ne-te-parisit/

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate