JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1 ID-978

 • 450€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1 ID-978

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1 ID-978

Jepet me qera super apartament i tipologjisë 2+1 te 21 dhjetori.  Apartamenti ka nje siperfaqe prej 75 m2  dhe ndodhet në katin e 1 banimi te një pallati të ri me 2 ashensore dhe te mireadministruar. Organizimi i brendshëm i apartamentit është teper modern dhe ofron kushtet maksimale ku organizohet: ne nje sallon të madh, 2 dhoma gjumi me parket,1 tualet , dhe ballkon . Cdo gje eshte e sapoinvestuar, me mobilim cilesor dhe cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner dhe jepet me qera totalisht i mobiluar sic pasqyrohet ne foto . Apartamenti ndodhet në një pozicion gjeografik shumë të favorshëm për lehtësine e aksesit të faciliteteve të ndryshme. Për një vizitë në këtë pronë ose në prona të ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500. Cmimi eshte i negociueshem!!!

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate